KLASİK MASAJ

Standart masaj yağı ile yapılan bu masajda günübirlik yorgunlukları atmak amacı ile tüm vücuda uygulanan masaj türüdür. 45 dakika seans süresi vardır.

MEDİKAL MASAJ

Medikal Krem ile yapılan bu masaj, sırt ağrılarının giderilmesi amacı ile ile tüm vücuda uygulanan bir masaj türüdür. 2 ile 3 gün etkisini göstermektedir. 45 dakika seans süresi bulunmaktadır.

AROMA TERAPİ

5 farklı aromatik yağın karışımı ile uygulanan, ayak ve baldır ağrılarının giderilmesi amacı ile yapılan bir masaj türüdür. 3 ile 4 gün etkisini göstermektedir. 45 dakika seans süresi bulunmaktadır.

MİX MASAJ

7 farklı aromatik yağın ve 2 farklı medikal kremin karışımı ile uygulanan bu seansta 7 farklı masaj tekniği ile bacak, sırt, bel, boyun ve baş ağrılarının giderilmesi amacı ile yapılan masaj türüdür. 6 ile 8 gün etkisi sürmektedir. 60 dakika seans süresi bulunmaktadır.

THAİ MASAJ


Thai Masajı eklemlerdeki baskıyı azaltır ve ağrıyı hafifletir. Bağışıklığı güçlendirir: Gelişen kan sirkülasyonu vücudun toksinleri atmasına yardımcı olur. Bu sayede bağışıklık sistemi güçlenir. Mental rahatlama sağlar: Vücudu rahatlatır ve duygusal veya mental stresin azalmasına yardımcı olur.

SULTAN MASAJ

4 el masajı olarak bilinen bu masajda 2 farklı masöz/masörün 4 el kullanrak 5 farklı aromatik yağın karışımı ile uyguladığı masaj türü olup vücudun dinlendirilmesi amacı ile yapılır. 45 Dakika seans süresi vardır.

SPORCU MASAJ


Spor masajı olarak da bilinen sporcu masajı, tüm profesyonel sporcular için yapılan spor sonrası ya da öncesi belli aralıklarla uygulanan, kan akışını hızlandırıp, kan dolaşımını artırmayı hedefleyerek vücudun zinde, canlı ve enerjik olmasını hedefleyen bir çeşit masaj yöntemidir.

SICAK TAŞ MASAJ

Sıcak taşlar, terapist tarafından masaja başlamadan önce vücudun belli kilit noktalarına yerleştirilir. Böylece, daha masaja başlanmadan, taşların ısısı kasların derinlerine nüfuz eder ve “Termoterapi” özelliğinden yararlanılmaya başlanır. Ardından aromatik öz yağlardan da faydalanılan masaj uygulanır.

BALİ MASAJ

Bali, derin bir masaj türüdür ve vücuttaki hemen hemen her kası çalıştırmak için tasarlanmıştır. Masöz, pres noktası ve avuç içi basıncı gibi akupresür hareketleri ve kaydırma, uzun keşif, kısa keşif ve yoğurma gibi standart masaj teknikleri dahil olmak üzere çeşitli teknikler kullanır.

ÇİKOLATA MASAJ

Çikolata masajı; cildi, gündelik hayatta kaybedilen besleyici mineralleri yerine koyarak canlandırması ile bilinmektedir. Cilt üzerinde peeling etkisi yaparak teni yumuşatan ve pürüzsüzlük sağlayan bu masaj aynı zamanda hücre yenileme mekanizmasını da aktive etmektedir

BAL MASAJ

Bal masajı parmak uçları ile küçük ama sık dokunuşlar yapılır. Vücuttaki hassas bölgelere parmakla hafif basılır. Balın yapışkan özelliği ile cilt parmağın çekilmesiyle birlikte kalkar. Gözenekler açılır ve deri altında kan dolaşımı hızlanır